Akcan Anaokulu

HAKKIMIZDA

Sevgili Anne ve Babalar, Çocuğum benim için herşeyden önemli. O’nun mutlu ve iyi bir çocuk olmasını istiyorum. Mutlu, güvenli,sağlıklı, sevecen,güleç bir çocuk istiyorum ki ; gözlerinin içi hep gülsün, hep şarkılar mırıldansın, merakı bir an olsun dinmesin, sorular sorsun ama dinlemeyi de öğrensin.

Arkadaşlarıyla iyi geçinsin , balıkları, kuşları, çiçekleri, ağaçları sevsin..Yalnızlıktan, karanlıktan, inlerden perilerden korkmasın.. Ne kendine ne de başkalarına zarar vermesin. Başaramamaktan yılmasın.. Bir toplulukta çıkıp şiir okumaktan, şarkı söylemekten çekinmesin.. Kitaplarla,

boyalarla, şarkılarla, müzik aletleriyle, dansla ve sporla ilgilensin.. Yanakları hep pembe, gözleri hep pırıl pırıl olsun dediğinizi biliyoruz.. Çok şey istemiyorsunuz

. Bunları istemek her anne baba gibi en doğal hakkınız. Sağlamak da bizim görevimiz. Biz mutlu,güvenli, sağlıklı, güleç çocuklar yetiştirmek için varız.

Çocuklarımız henüz bu yaşta iken seçim yapma yetisinden yoksundurlar, onlar için biz ebeveynler en doğru olanı seçmeliyiz.

Artık hantallaşmış, amatör ruhunu kaybetmiş, “çocuk emanet edilen yer” olma özelliğinden öteye gidemeyen kurumlarla yeni nesil çocukları yetiştirmeye olanak yoktur.

Beyin ve beden doyumuna ulaştırılamayan çocukların başarı ve mutluluk şansı çok azdır. Akcan Anaokulu’muzda ise, tüm bunlara önem veren titiz bir ekip tüm çalışmaları amatör

heyecanla ancak profesyonel adımlarla sürdürmektedir. Bu eğitim sürecinde işimizin asla hata kabul etmeyeceğini ve geçen zamanın telafisinin mümkün olmadığının farkındayız.

Eğitim SEVGİ ve GÜVEN ile başlar inancıyla okulumuzda hep beraber mutlu ve başarılı yarınlar için çalışıyoruz. Akcan Anaokulu ile tanışın , gözünüz arkada kalmasın..

Sevgilerimizle..

avcılar-çocuk kresleri

avcılar-cocuk yuvası

avcılar-anaokulları

akcan-cocuk yuvası

SONY DSC